KONST / Litografier / Litografi 4058030
nr 405 8030
Litografi
Lennart Jirlow, 8/50, Vinkällaren [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], 39 x 48
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 10 april 2006
500 kr
550 kr
750 kr
700 kr
800 kr
Lennart Jirlow (f. 1936)